ČAŠE BIJELE PAPIRNE 200ml 10/1
1,19 €
u 5 lanaca
u KTC-u
Prosječna
1,50 € 5 lanaca
Najviša
1,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,19 €
- Trgocentar 1,45 €
- Plodine 1,46 €
- Gavranović 1,69 €8,45 €/l
- Trgovina Krk 1,69 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858887180028. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgocentar
-
1,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Plodine
-
1,46 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Gavranović
-
1,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
1,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121056, 3.10.2026. (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PREMIUM PAPIRNATE ČAŠE 0.30L 50/1 BIJELE (20)najniže u Stridonu 3,04 €10,13 €/l
- CASE PAPIRNATE BIJELE 50/1 DELnajniže u lancu Gavranović 4,79 €23,95 €/l
- PREMIUM PAPIRN.ČAŠE 0.25L 50/1COFFEE 2GO"crno-bijele (20)"najniže u Stridonu 1,54 €6,16 €/l
- PREMIUM PAPIRN. ČAŠE 0.18L 50/1COFFEE 2GO" BIJELE (30)"najniže u Stridonu 1,19 €6,61 €/l
- ČAŠE PAP. 0,36 l BIJELE CEL. 25/1 DOMUSnajniže u Studencu 2,52 €7,00 €/l
- DOMEO PAPIRNATE ČAŠE BIJELE 0,36L 25kom DOMEOnajniže u NTL-u 1,99 €5,53 €/l