ČAJ AGRISTAR ZELENI 60 g
1,44 €
24,00 €/kg · u 5 lanaca
u Sparu
Prosječna
2,38 € 5 lanaca
Najviša
2,89 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,44 € je ispod 30-dnevnog minimuma (2,89 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 1,44 €24,00 €/kg
- KTC 2,25 €37,50 €/kg
- Plodine 2,65 €44,17 €/kg
- Tommy 2,69 €44,83 €/kg
- Konzum 2,89 €48,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886504795. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,44 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,89 €, 29.9.) (-48%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
2,25 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
2,65 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
2,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AGRISTAR CAJ ZELENI DJUMBIR-LIMUN 40 G AGRISTARnajniže u Sparu akcija 1,09 €27,25 €/kg
- AGRISTAR CAJ ZELENI 150 G AGRISTARnajniže u Tommyju akcija 2,99 €19,93 €/kg
- AGRISTAR CAJ ZELENI 20X1,5 G AGRISTARnajniže u Sparu akcija 0,84 €28,00 €/kg
- Agristar Agristar Čaj u vrećici Zele.i đumbir34gnajniže u Kauflandu 1,99 €58,53 €/kg
- ULTRA ČAJ ZELENI 30 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,59 €19,67 €/kg
- Agristar Agristar čaj zeleni XXL f.v. 40x1,5gnajniže u Kauflandu 2,09 €34,83 €/kg