ČAJ ZELENI 20/1 AGRISTAR 30g
0,84 €
28,00 €/kg · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
1,55 € 4 lanca
Najviša
1,93 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 0,84 € je ispod 30-dnevnog minimuma (1,69 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 0,84 €28,00 €/kg
- KTC 1,55 €51,67 €/kg
- Plodine 1,88 €62,67 €/kg
- Trgocentar 1,93 €64,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886500070. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
0,84 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,69 €, 29.9.) (-46%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
1,55 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
1,88 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgocentar
-
1,93 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P195, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AGRISTAR CAJ ZELENI DJUMBIR-LIMUN 40 G AGRISTARnajniže u Sparu akcija 1,09 €27,25 €/kg
- Agristar ČAJ AGRISTAR ZELENI 60 gnajniže u Sparu akcija 1,44 €24,00 €/kg
- AGRISTAR CAJ ZELENI 150 G AGRISTARnajniže u Tommyju akcija 2,99 €19,93 €/kg
- Agristar Agristar Čaj u vrećici Zele.i đumbir34gnajniže u Kauflandu 1,99 €58,53 €/kg
- ULTRA ČAJ ZELENI 30 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,59 €19,67 €/kg
- Agristar Agristar čaj zeleni XXL f.v. 40x1,5gnajniže u Kauflandu 2,09 €34,83 €/kg