ČAJ AGRISTAR MENTA 80 g
2,00 €
25,00 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
2,60 € 4 lanca
Najviša
3,09 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 2,00 €25,00 €/kg
- KTC 2,35 €29,38 €/kg
- Tommy 2,95 €36,88 €/kg
- Spar 3,09 €38,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886501312. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,00 € (-35%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0272, 3.10.2026. (PUT STINICA 1, SPLIT)
- KTC
-
2,35 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Tommy
-
2,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
3,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TEAVITA BY AGRISTAR EKO ČAJ MENTA LIST 20 g AGRISTnajniže u Tommyju akcija 2,05 €102,50 €/kg
- AGRISTAR CAJ MENTA 20X1,5 G AGRISTARnajniže u Sparu akcija 0,97 €32,33 €/kg
- AGRISTAR ČAJ MENTA LIST 30 g AGRISTARnajniže u Sparu akcija 0,94 €31,33 €/kg
- ULTRA ČAJ MENTA 20 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,59 €29,50 €/kg
- AGRISTAR DOO ČAJ MENTA XXL 40/1 AGRISTARnajniže u KTC-u 2,45 €40,83 €/kg
- ULTRA ČAJ FV MENTA 20G, AGRISTAR (30)najniže u Trgocentru 0,79 €39,50 €/kg