ČAJ AGRISTAR MENTA 80 g
€2.00
€25.00/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€2.60 4 chains
Highest
€3.09 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €2.00€25.00/kg
- KTC €2.35€29.38/kg
- Tommy €2.95€36.88/kg
- Spar €3.09€38.62/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858886501312. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€2.00 (-35%)
Source: Konzum price list, store 0272, 3 Oct 2026 (PUT STINICA 1, SPLIT)
- KTC
-
€2.35
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Tommy
-
€2.95 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
€3.09 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TEAVITA BY AGRISTAR EKO ČAJ MENTA LIST 20 g AGRISTlowest at Tommy promotion €2.05€102.50/kg
- AGRISTAR CAJ MENTA 20X1,5 G AGRISTARlowest at Spar promotion €0.97€32.33/kg
- AGRISTAR ČAJ MENTA LIST 30 g AGRISTARlowest at Spar promotion €0.94€31.33/kg
- ULTRA ČAJ MENTA 20 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.59€29.50/kg
- AGRISTAR DOO ČAJ MENTA XXL 40/1 AGRISTARlowest at KTC €2.45€40.83/kg
- ULTRA ČAJ FV MENTA 20G, AGRISTAR (30)lowest at Trgocentar €0.79€39.50/kg