Kobasica bečka
11,99 €
11,99 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
13,00 € 4 lanca
Najviša
14,73 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 11,99 €11,99 €/kg
- Trgocentar 11,99 €11,99 €/kg
- KTC 13,27 €13,27 €/kg
- Spar 14,73 €14,73 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886463771. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
11,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0200, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- Trgocentar
-
11,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- KTC
-
13,27 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
14,73 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87044, 3.10.2026. (vukovar priljevo 36)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SLJEME BEČKA KOB SLJEME 300 g NAR XXLnajniže u Konzumu akcija 4,49 €14,97 €/kg
- SLJEME BEČKA SLJEME NAR 80g MAnajniže u Konzumu 1,99 €24,88 €/kg
- MEDVEN BECKA KOBASICA E100 G MAP MILIVOJ MEDVENnajniže u Plodinama 1,19 €11,90 €/kg
- PODRAVKA BEČKA NAR 100g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka akcija 1,39 €13,90 €/kg
- Z'DEŽELE CCA 1,5 KG BEČKA KOBASICA VPnajniže u Metrou 10,25 €10,25 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto12,56 € · 2.10.2026.