Kobasica bečka
€11.99
€11.99/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€13.00 4 chains
Highest
€14.73 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €11.99€11.99/kg
- Trgocentar €11.99€11.99/kg
- KTC €13.27€13.27/kg
- Spar €14.73€14.73/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858886463771. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€11.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0200, 3 Oct 2026 (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- Trgocentar
-
€11.99 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- KTC
-
€13.27
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Spar
-
€14.73 (+0%)
Source: Spar price list, store 87044, 3 Oct 2026 (vukovar priljevo 36)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SLJEME BEČKA KOB SLJEME 300 g NAR XXLlowest at Konzum promotion €4.49€14.97/kg
- SLJEME BEČKA SLJEME NAR 80g MAlowest at Konzum €1.99€24.88/kg
- MEDVEN BECKA KOBASICA E100 G MAP MILIVOJ MEDVENlowest at Plodine €1.19€11.90/kg
- PODRAVKA BEČKA NAR 100g PODRAVKAlowest at Jadranka promotion €1.39€13.90/kg
- Z'DEŽELE CCA 1,5 KG BEČKA KOBASICA VPlowest at Metro €10.25€10.25/kg
Last known prices
We have no price list from Roto today.
- Roto€12.56 · 2 Oct 2026