KOBASICA BEČKA 100 g
€1.39
€13.90/kg · in 7 chains
at Jadranka
Average
€1.83 7 chains
Highest
€2.09 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 26 Aug to 3 Oct
By chain
- Jadrankapromotion €1.39€13.90/kg
- Studenac €1.49€14.90/kg
- Stridon €1.80€18.00/kg
- Konzum €1.99€19.90/kg
- Trgocentar €1.99€19.90/kg
- Tommy €2.05€20.50/kg
- NTL €2.09€20.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856020241513. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Jadranka
-
€1.39; promotion started before our records (-22%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
€1.49
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
€1.80 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Konzum
-
€1.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Trgocentar
-
€1.99 (-1%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Tommy
-
€2.05 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
€2.09
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Other sizes
- SLJEME BEČKA KOB SLJEME 300 g NAR XXLlowest at Konzum promotion €4.49€14.97/kg
- PODRAVKA BEČKA VP CIJELA PODRAVKAlowest at Studenac promotion €8.99
- SLJEME BEČKA SLJEME NAR 80g MAlowest at Konzum €1.99€24.88/kg
- MEDVEN BECKA KOBASICA E100 G MAP MILIVOJ MEDVENlowest at Plodine €1.19€11.90/kg
- Z'DEŽELE CCA 1,5 KG BEČKA KOBASICA VPlowest at Metro €10.25€10.25/kg