PIVO OSJE. 500 ml 1664 LIMENKA
1,33 €
2,66 €/l · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,50 € 5 lanaca
Najviša
1,62 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,33 €2,66 €/l
- NTL 1,49 €2,98 €/l
- Stridon 1,49 €2,98 €/l
- Boso 1,55 €3,10 €/l
- Studenac 1,62 €3,24 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886240969. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
1,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Stridon
-
1,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Boso
-
1,55 € (-4%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Studenac
-
1,62 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Osječko Osječko Pivo svijetlo 4,5% 0,5L limenkanajniže u Kauflandu 1,45 €2,90 €/l
- Osječko Crni Radler 2,0%najniže u lancu Djelo Vodice 1,33 €2,66 €/l
- OSJEČKO 1664 D.O.O. PIVO BLACK RADLER LIMUN 0.5L LIM.najniže u KTC-u 1,44 €2,88 €/l
- OSJEČKO PIVO OSJEČKO 1664 4,5% 0.5 L LIM (24)najniže u Stridonu 1,29 €2,58 €/l
- OSJEČKO 1664 D.O.O. PIVO OSJEČKO SVIJETLO 6x0,5L LIMENKAnajniže u Plodinama 7,89 €2,63 €/l
- Osječko Osječko Radler crni 2% 4x0,5L LIMnajniže u Kauflandu 4,69 €2,35 €/l