Osječko Crni Radler 2,0%
1,33 €
2,66 €/l · u 4 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,52 € 4 lanca
Najviša
1,69 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,33 €2,66 €/l
- Lidl 1,49 €2,98 €/l
- Stridon 1,58 €3,16 €/l
- Boso 1,69 €3,38 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858886240778. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Lidl
-
1,49 € (-2%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stridon
-
1,58 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.52, 3.10.2026. (Trg hrvatskih mučenika 15, Duga Resa)
- Boso
-
1,69 € (+2%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Osječko Osječko Radler crni 2% 4x0,5L LIMnajniže u Kauflandu 4,69 €2,35 €/l
- OSJEČKO PIVO OSJEČKO BLACK RADLER 0.5L PBnajniže u Kauflandu 1,15 €2,30 €/l
- OSJEČKO 1664 D.O.O. PIVO BLACK RADLER LIMUN 0.5L LIM.najniže u KTC-u 1,44 €2,88 €/l
- Osječko Crni radler 2,0%najniže u Lidlu 5,99 €2,00 €/l
- Osječko Osječko Pivo radler crno bezalk.0,5L LIMnajniže u Kauflandu 1,05 €2,10 €/l