HAM SEZAM.2/1 170 g
Najniža danas
1,39 €
8,18 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,39 €8,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,39 € (3.10.)
1,39 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858885565674. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- QUICKBURY PECIVO HAMBY SA SEZ.6KOM/300g QUICKBURYnajniže u Studencu akcija 1,79 €
- ROBERTO PECIVO MAXI HAMB.SA SEZ 300 G ROBERTOnajniže u Ribolu 2,09 €6,97 €/kg
- HAMB SEZAM 2/1 200 gnajniže u Ribolu 1,35 €6,75 €/kg
- EMMECI PANE PECIVO HAMB SEZAM 6/1 300g EMMECInajniže u lancu Trgovina Krk 0,99 €
- VIVA PECIVO HAMB/SEZ. 4KOM 300 g VInajniže u lancu Trgovina Krk 0,99 €3,30 €/kg
- DON DON PECIVO HAMBI SA SEZAMOM 2/1 170 g DONnajniže u KTC-u 1,09 €6,41 €/kg