ČAJNI KOLAČ 500g
5,17 €
10,34 €/kg · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
5,48 € 3 lanca
Najviša
5,97 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,17 €10,34 €/kg
- Spar 5,30 €10,60 €/kg
- Plodine 5,97 €11,94 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858884925851. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,17 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
5,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87007, 3.10.2026. (zadar polacisce 4)
- Plodine
-
5,97 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ KEKS ČAJNI KOLUTIĆI KAKAO 800gnajniže u Kauflandu akcija 2,99 €3,74 €/kg
- S-BUDGET ČAJNI KOL.S BUDGET INTEG.1 kgnajniže u Sparu 2,59 €2,59 €/kg
- KRAŠ KEKSI I ČAJNA PECIVA KEKS ČAJNI KOL. KAKAO 350 g KRnajniže u Ribolu 1,59 €4,54 €/kg
- VINCINNI ČAJNI KOLAČI 800 g LEVENTIĆnajniže u Ribolu 3,58 €4,47 €/kg
- MARICA PEKARICA ČAJNI POLJUPCI 300 gnajniže u Konzumu 4,39 €14,63 €/kg
- Kraš Čajni kolutići kokosnajniže u Tommyju 1,99 €2,49 €/kg