ČAJNI KOLAČ 500g
€5.17
€10.34/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€5.48 3 chains
Highest
€5.97 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €5.17€10.34/kg
- Spar €5.30€10.60/kg
- Plodine €5.97€11.94/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858884925851. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€5.17 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€5.30 (+0%)
Source: Spar price list, store 87007, 3 Oct 2026 (zadar polacisce 4)
- Plodine
-
€5.97
Source: Plodine price list, store 012, 3 Oct 2026 (J ZAKNA 12, PULA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ KEKS ČAJNI KOLUTIĆI KAKAO 800glowest at Kaufland promotion €2.99€3.74/kg
- S-BUDGET ČAJNI KOL.S BUDGET INTEG.1 kglowest at Spar €2.59€2.59/kg
- KRAŠ KEKSI I ČAJNA PECIVA KEKS ČAJNI KOL. KAKAO 350 g KRlowest at Ribola €1.59€4.54/kg
- VINCINNI ČAJNI KOLAČI 800 g LEVENTIĆlowest at Ribola €3.58€4.47/kg
- MARICA PEKARICA ČAJNI POLJUPCI 300 glowest at Konzum €4.39€14.63/kg
- Kraš Čajni kolutići kokoslowest at Tommy €1.99€2.49/kg