JANA 0,5 l SČ
Najniža danas
0,95 €
1,90 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
0,96 € 2 lanca
Najviša
0,96 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,95 €1,90 €/l
- Ribola 0,96 €1,92 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,95 € (3.10.)
0,95 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884600130. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Ribola
-
0,96 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JANA VODA JANA 750 ml PET SČnajniže u Bosi 1,05 €1,40 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA NEGAZIR. JANA 0,75L PET SČ JAMNICAnajniže u Konzumu 0,89 €1,19 €/l
- JANA JANA LEDENI ČAJ ŠUM.VOĆE BRUS. 0.25 SČ (6)JAMNICAnajniže u Stridonu 0,96 €3,84 €/l
- JANA VODA MINERALNA JANA KIDS SČ 0.33Lnajniže u Kauflandu 0,75 €2,27 €/l