POSUDA FRIGO MULTICLICK 2/1 (2x1 L)
Najniža danas
2,39 €
1,20 €/l · u 2 lanca
u lancu Gavranović
Prosječna
2,39 € 2 lanca
Najviša
2,39 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 2,39 €1,20 €/l
- Trgovina Krk 2,39 €1,20 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,39 € (3.10.)
2,39 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884355122
- Gavranović
-
2,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 422, 3.10.2026. (A. Hebranga 23, VOJNIC)
- Trgovina Krk
-
2,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
Druge veličine
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA FRIGO MULTICLICK 2Lnajniže u lancu Gavranović 1,59 €0,80 €/l
- BRODPLAST D.O.O. FRIGO MULTICLICK OKRUGLA 3/1 (1,5 L/2x0,8 L)najniže u Stridonu 2,52 €
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA FRIGO MULTICLICK 1lnajniže u Stridonu 1,46 €
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA FRIGO MULTICLICK 2/1 (2x0,8 L)najniže u Stridonu 2,39 €
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLIC OKRUGLA 1,5 L BRODnajniže u lancu Trgovina Krk 1,59 €1,06 €/l
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLIC OKRUGLA 0,80 L BRODnajniže u lancu Trgovina Krk 1,39 €1,74 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?