POSUDA FRIGO MULTICLICK 2/1 (2x0,8 L)
Najniža danas
2,49 €
1,56 €/l · u 3 lanca
u NTL-u
Prosječna
2,81 € 3 lanca
Najviša
3,45 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 2,49 €1,56 €/l
- Trgovina Krk 2,49 €1,56 €/l
- Gavranović 3,45 €2,16 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,49 € (3.10.)
2,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858884355146
- NTL
-
2,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32100, 3.10.2026. (Ulica Brace Radica 25, DELEKOVEC)
- Trgovina Krk
-
2,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Gavranović
-
3,45 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 301, 3.10.2026. (A.Senoe 14, OGULIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA FRIGO MULTICLICK 2Lnajniže u lancu Gavranović 1,59 €0,80 €/l
- BRODPLAST D.O.O. FRIGO MULTICLICK OKRUGLA 3/1 (1,5 L/2x0,8 L)najniže u Stridonu 2,52 €
- BRODPLAST d.o.o. POSUDA FRIGO MULTICLICK 1lnajniže u Stridonu 1,46 €
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLICK 2/1 (2x1 L)najniže u Stridonu 2,10 €
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLIC OKRUGLA 1,5 L BRODnajniže u lancu Trgovina Krk 1,59 €1,06 €/l
- BRODPLAST D.O.O. POSUDA FRIGO MULTICLIC OKRUGLA 0,80 L BRODnajniže u lancu Trgovina Krk 1,39 €1,74 €/l