ULJE SUNCOKRETOVO 1L ZVIJEZDA
Najniža danas
1,59 €
1,59 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
1,66 € 2 lanca
Najviša
1,72 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 1,59 €1,59 €/l
- Jadrankaakcija 1,72 €1,72 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,59 € (3.10.)
1,59 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858882210034. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-8%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2702, 3.10.2026. (KRALJA TOMISLAVA 18, Našice)
- Jadranka
-
1,72 €; akcija je počela prije naših zapisa (+2%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Druge veličine
- ULJA ZVIJEZDA NETO NETO SUNC.ULJE 4X1 L ZVIJEZDAnajniže u Konzumu 5,00 €1,25 €/l
- ULJA ZVIJEZDA NETO NETO ULJE 3 L SU PET ZVIJEZDAnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €1,66 €/l
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. ULJE SUNCOKRETOVO 1L ZVIJEZDAnajniže u lancu Gavranović 1,55 €1,55 €/l
- ZVIJEZDA ULJE SUNCOKRET 1.2 L ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,64 €1,37 €/l
- ULJE SUNCOKRETOVO 10L ZVIJEZDAnajniže u lancu Jadranka 16,90 €1,69 €/l
- Zvijezda Suncokretovo uljenajniže u Stridonu 1,72 €1,43 €/l