Zvijezda Suncokretovo ulje
5,00 €
1,25 €/l · u 7 lanaca
u Konzumu
Prosječna
5,95 € 7 lanaca
Najviša
6,69 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,00 €1,25 €/l
- Plodineakcija 5,99 €1,50 €/l
- Kaufland 5,99 €1,50 €/l
- Lidl 5,99 €1,50 €/l
- Ribola 5,99 €1,50 €/l
- Spar 5,99 €1,50 €/l
- NTL 6,69 €1,67 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856015312044. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,00 € (-17%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0454, 3.10.2026. (ZAGREBAČKA 18, GOSPIĆ)
- Plodine
-
5,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (6,09 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
5,99 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Ribola
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- NTL
-
6,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA 1L ZVIJEZDA ULJE SUNCOKRETnajniže u Bosi akcija 1,59 €1,59 €/l
- ULJA ZVIJEZDA NETO NETO ULJE 3 L SU PET ZVIJEZDAnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €1,66 €/l
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. ULJE SUNCOKRETOVO 1L ZVIJEZDAnajniže u lancu Gavranović 1,55 €1,55 €/l
- ZVIJEZDA ULJE SUNCOKRET 1.2 L ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,64 €1,37 €/l
- ULJE SUNCOKRETOVO 10L ZVIJEZDAnajniže u lancu Jadranka 16,90 €1,69 €/l
- Zvijezda Suncokretovo uljenajniže u Stridonu 1,72 €1,43 €/l