PAPAR CRNI ZRNO 1kg NADALINA
Najniža danas
31,19 €
31,19 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
36,59 € 2 lanca
Najviša
41,99 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 31,19 €31,19 €/kg
- Tommy 41,99 €41,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 31,19 € (3.10.)
31,19 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881588080. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
31,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
41,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10161, 3.10.2026. (RUĐERA BOŠKOVIĆA 18, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LUXOR D.O.O. PAPAR CRNI ZRNO 35 g MLIN.NADAnajniže u Studencu 4,69 €134,00 €/kg
- NADALINA PAPAR CRNI ZRNO 8 g NADALINAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,50 €62,50 €/kg
- NADALINA PAPAR CRNI ZRNO 35 g NADALINAnajniže u Tommyju 0,99 €
- NADALINA PAPAR CRNI 50 g ZRN O NADALINAnajniže u Ribolu 2,62 €52,40 €/kg
- PAPAR CRNI ZRNO 500G NADALINAnajniže u Ribolu 16,59 €33,18 €/kg