Žitoproizvod Njoki 900 g
1,99 €
2,21 €/kg · u 9 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
3,08 € 9 lanaca
Najviša
3,69 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,99 €2,21 €/kg
- KTC 2,99 €3,32 €/kg
- Plodine 2,99 €3,32 €/kg
- Spar 2,99 €3,32 €/kg
- Studenacakcija 2,99 €3,32 €/kg
- Djelo Vodice 3,29 €3,66 €/kg
- Metro 3,36 €3,73 €/kg
- Tommy 3,39 €3,77 €/kg
- NTL 3,69 €4,10 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881509351. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,99 € (-33%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T262, 3.10.2026. (Masarykov put 3C, DUBROVNIK)
- Djelo Vodice
-
3,29 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
3,36 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Tommy
-
3,39 € (-6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
3,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20217, 3.10.2026. (OSJECKA 67A, Josipovac, JOSIPOVAC)
Druge veličine
- NJOKI 500g ŽITOPROIZnajniže u Ribolu 1,86 €3,72 €/kg
- KARLA NJOKI 500g KARLAnajniže u Kauflandu 2,09 €4,18 €/kg
- Žitoproizvod Njoki 1 kg smrznuti Žitoproizvodnajniže u Kauflandu 4,35 €4,35 €/kg
- HL. BRAŠNENI PROIZVODI ŽITOPRO. NJOKI 500 g MLINOTESTnajniže u lancu Stanic akcija 1,29 €2,58 €/kg
- PANEA SVJEŽI NJOKI 500 g TO JE TOnajniže u NTL-u 1,49 €2,98 €/kg