KUKURUZNI MIJEŠANI KRUH 0,400 KG KLARA
Najniža danas
1,18 €
2,95 €/kg · u 1 lancu
u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 1,18 €2,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,18 € (2.10.)
1,18 €
15.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858881329638. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
1,18 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 gnajniže u lancu Stanic akcija 1,02 €1,70 €/kg
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE KRUH MIP KUKURUZNI MIJEŠANI REZANI 500g PAKnajniže u KTC-u 1,85 €3,70 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH KUKUR.MIJEŠ.700g MIPnajniže u KTC-u 2,05 €2,93 €/kg
- KLARA-REG. I CENT.PEK KRUH KUKUR.I MIJEŠ. ZP KLARA 400g NARnajniže u Studencu 1,69 €4,22 €/kg