SEKA I BRACO ML.ČOKOLADA 100g
0,99 €
9,90 €/kg · u 8 lanaca
u Trgocentru
Prosječna
1,52 € 8 lanaca
Najviša
1,69 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 0,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (1,69 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 0,99 €9,90 €/kg
- Vrutak 1,49 €14,90 €/kg
- Boso 1,59 €15,90 €/kg
- KTC 1,59 €15,90 €/kg
- Konzum 1,59 €15,90 €/kg
- NTL 1,59 €15,90 €/kg
- Ribola 1,59 €15,90 €/kg
- Djelo Vodice 1,69 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881062153. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
0,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,69 €, 14.9.) (-40%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
1,49 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Boso
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- KTC
-
1,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Konzum
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
1,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
1,69 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SEKA&BRACO JAGO. 85gMLIJEČNA ČOKOLADAnajniže u Ribolu 1,06 €12,47 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC ČOK. SEKA & BRACO BANANA 85 gnajniže u Studencu akcija 0,99 €11,65 €/kg
- SEKA I BRACO ČOKOLADA MLIJ. 85 g SEKA I BRAnajniže u Kauflandu 1,49 €17,53 €/kg
- SEKA I BRACO ČOKOLADA SEKA I BRACO BANANA 100 gnajniže u Trgocentru akcija 0,99 €9,90 €/kg
- SEKA&BRACO LJEŠ. 85gMLIJEČNA ČOKOLADAnajniže u Ribolu 1,06 €12,47 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA SEKA 75 gnajniže u Trgocentru akcija 0,89 €11,87 €/kg