TUNA ODREZAK 200 g
Najniža danas
4,99 €
24,95 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
4,99 € 2 lanca
Najviša
4,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 4,99 €24,95 €/kg
- Tommy 4,99 €24,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 4,99 € (2.10.)
4,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03857500084736. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GIANA D.O.O. TUNA ODREZAK U MASL.ULJU 102 g F.JOSEF GIANAnajniže u Studencu akcija 1,89 €12,60 €/kg
- GIANA d.o.o. TUNA ODREZAK U ULJU 170g F.JOSEF - ocijeđ mase 102gnajniže u Studencu akcija 1,89 €0,23 €/kg
- Kaiser Franz Jozef Kaiser Franz J.tuna odrez. u ulju 80/52gnajniže u Sparu 1,59 €30,58 €/kg
- Frozy TUNA ODREZAK FROZY 250 gnajniže u KTC-u 4,49 €17,96 €/kg
- KAISER FRANZ JOSEF TUNA ODREZAK U VLASTITOM SOKU 170 G FRANZ JOSEFnajniže u Studencu akcija 1,89 €11,12 €/kg
- LEDO MSC TUNA ODREZAK 230 g LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 9,99 €43,43 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?