0,33L SENSATION LIM.-KIW.20/1
Najniža danas
16,24 €
2,46 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 16,24 €2,46 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 16,24 € (2.10.)
16,24 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856028508243
- Metro
-
16,24 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MINERALNA SENSATION 1,5 L LIMETA KIWANOnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA LIM-KIW 0,5L PETnajniže u Studencu akcija 0,90 €1,80 €/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.25 POV (24)najniže u Stridonu 0,61 €2,44 €/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.5 (12) PETnajniže u Stridonu 0,89 €1,78 €/l
- JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.33 L POV. (20)najniže u lancu Djelo Vodice 0,89 €2,70 €/l
- JAMNICA 0,5L SENSATION LIMETA-KIW.PETnajniže u KTC-u 1,05 €2,10 €/l