JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0,5L
Najniža danas
1,05 €
2,10 €/l · u 2 lanca
u KTC-u
Prosječna
6,83 € 2 lanca
Najviša
12,60 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,05 €2,10 €/l
- Metro 12,60 €2,10 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,05 € (3.10.)
1,05 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03875000184343. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,05 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ88, 3.10.2026. (TRG E. KUMICICA 11 KOPRIVNICA)
- Metro
-
12,60 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA LIM-KIW 0,5L PETnajniže u Studencu akcija 0,90 €1,80 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MINERALNA SENSATION 1,5 L LIMETA KIWANOnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.25 POV (24)najniže u Stridonu 0,61 €2,44 €/l
- JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.33 L POV. (20)najniže u lancu Djelo Vodice 0,89 €2,70 €/l
- SENSATION JAMNICA SENSATION LIMETA-KIWANO 0.5 (12) PETnajniže u Stridonu 0,89 €1,78 €/l
- JAMNICA 0,25L SENSATION LIME-KIW PO24/najniže u Metrou akcija 13,23 €2,21 €/l