STUDENA LEDENI ČAJ BRUSNICA 0,25L
Najniža danas
0,65 €
2,60 €/l · u 2 lanca
u KTC-u
Prosječna
0,87 € 2 lanca
Najviša
1,09 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,65 €2,60 €/l
- Djelo Vodice 1,09 €4,36 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 0,65 € (3.10.)
0,65 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856022302373. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,65 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ42, 3.10.2026. (PETRA PRERADOVIcA 2 PITOMACA)
- Djelo Vodice
-
1,09 € (+22%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRUSNICA 1.5L PET STUDENAnajniže u Studencu akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRUSNICA 0.5L PET STUDENAnajniže u Kauflandu 1,09 €2,18 €/l
- STUDENA LED.Č STUDENA 500 ml BRUSNICAnajniže u Stridonu 0,90 €1,80 €/l
- STUDENA LED.Č STUDENA 1,5 L BRUSNICAnajniže u Stridonu 1,32 €0,88 €/l
- STUDENAC-LIPIK STUDENA LEDENI ČAJ BRUSNICA PB 0,25 lnajniže u Studencu 0,73 €2,92 €/l
- STUDENA LED.ČAJ STUDENA BRUSNICA 0.25L POV.(24)++najniže u Stridonu 0,84 €3,36 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,00 € · 2.10.2026.