LED.ČAJ STUDENA BRUSNICA 1.5 L (6) ++
Najniža danas
1,32 €
0,88 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,59 € 2 lanca
Najviša
1,86 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,32 €0,88 €/l
- Boso 1,86 €1,24 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,32 € (3.10.)
1,32 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850104045431. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Boso
-
1,86 € (+20%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRUSNICA 1.5L PET STUDENAnajniže u Studencu akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRUSNICA 0.5L PET STUDENAnajniže u Kauflandu 1,09 €2,18 €/l
- STUDENAC D.O.O. STUDENA LEDENI ČAJ BRUSNICA 0,25Lnajniže u KTC-u 0,65 €2,60 €/l
- STUDENA LED.Č STUDENA 500 ml BRUSNICAnajniže u Stridonu 0,90 €1,80 €/l
- STUDENA LED.ČAJ STUDENA BRUSNICA 0.25L POV.(24)++najniže u Stridonu 0,84 €3,36 €/l
- STUDENA LED.ČAJ STUDENA BRUSNICA 0.25 L (24) NEPnajniže u Stridonu 1,09 €4,36 €/l