Chio Čipi Čips slani 250 g
2,49 €
9,96 €/kg · u 14 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
3,02 € 14 lanaca
Najviša
3,75 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 2,49 €9,96 €/kg
- Konzum 2,49 €9,96 €/kg
- Lidl 2,49 €9,96 €/kg
- KTC 2,79 €11,16 €/kg
- Ribola 2,79 €11,16 €/kg
- Tommy 2,79 €11,16 €/kg
- Boso 2,99 €11,96 €/kg
- Studenac 2,99 €11,96 €/kg
- NTL 3,19 €12,76 €/kg
- Plodine 3,19 €12,76 €/kg
- Trgovina Krk 3,29 €13,16 €/kg
- Trgocentar 3,49 €13,96 €/kg
- Spar 3,59 €14,36 €/kg
- Gavranović 3,75 €15,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856021307461. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
2,49 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 3030, 3.10.2026. (Vlahe Paljetka 4 Bjelovar)
- Konzum
-
2,49 € (-11%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Lidl
-
2,49 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- KTC
-
2,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
2,79 € (-13%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,79 € (-13%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Studenac
-
2,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
3,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
3,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
- Trgovina Krk
-
3,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Trgocentar
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Spar
-
3,59 € (+29%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Gavranović
-
3,75 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CHIO ČIPS CHIO ČČ REBRASTI SLANI 120 gnajniže u Studencu akcija 1,50 €12,50 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ČIPI ČIPS SLANI 130 gnajniže u Stridonu 1,76 €13,54 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O ČIPI ČIPS SLANI 200 gnajniže u Sparu akcija 2,29 €11,45 €/kg
- CHIO 200G ČIPI ČIPS SLANInajniže u Bosi 3,29 €16,45 €/kg
- ČIPI ČIPS SLAN.140 gnajniže u Studencu akcija 1,09 €7,79 €/kg
- CHIO CIPS 60 G SLANI CHIOnajniže u Sparu 0,99 €16,50 €/kg