ČOKOLEŠNIK 450 g
3,39 €
7,53 €/kg · u 9 lanaca
u Stridonu
Prosječna
4,52 € 9 lanaca
Najviša
4,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,39 €7,53 €/kg
- KTC 4,59 €10,20 €/kg
- Konzum 4,59 €10,20 €/kg
- Plodine 4,59 €10,20 €/kg
- Ribola 4,59 €10,20 €/kg
- Spar 4,59 €10,20 €/kg
- Tommy 4,59 €10,20 €/kg
- Trgocentar 4,79 €10,64 €/kg
- Boso 4,99 €11,09 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020262174. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- KTC
-
4,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
4,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
4,79 € (-2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Boso
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINO DJECJA HRANA COKOLESNIK 950 Gnajniže u Tommyju akcija 3,69 €3,88 €/kg
- ČOKOLEŠNIK ŽIT.ZA DORUČ.ČOKOLEŠNIK 200 gnajniže u Ribolu 1,59 €7,95 €/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 380 g PODRAVKA (8)najniže u Stridonu 2,84 €7,47 €/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 800 g PODRAVKA (6)najniže u Stridonu 5,90 €7,38 €/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 200 g PODRAVKA (14)najniže u Stridonu 1,99 €9,95 €/kg
- KOLAČ MRAM.ČOK.400 g LEVENTIĆnajniže u Stridonu 2,65 €6,62 €/kg