LINO LADA DUO 900 g
5,95 €
6,61 €/kg · u 6 lanaca
u Sparu
Prosječna
6,73 € 6 lanaca
Najviša
7,49 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 5,95 €6,61 €/kg
- Konzum 5,99 €6,66 €/kg
- KTC 6,99 €7,77 €/kg
- Plodine 6,99 €7,77 €/kg
- Ribola 6,99 €7,77 €/kg
- Tommy 7,49 €8,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020262112. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
5,95 € (+8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Konzum
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- KTC
-
6,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
6,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
6,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
7,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINO LADA NAMAZ LINO LADA DUO 700g PODRAVKAnajniže u Kauflandu akcija 4,79 €6,84 €/kg
- Lino Lada Namaz Duonajniže u lancu Jadranka akcija 6,49 €5,90 €/kg
- PODRAVKA D.D. NAMAZ LINO LADA DUO 400 gnajniže u Stridonu 3,20 €8,00 €/kg
- LINO NAMAZ LINO LADA DUO PVC 160 Gnajniže u Stridonu 1,55 €9,69 €/kg
- LINO LADA DUO 20g PV Cnajniže u Metrou 0,33 €16,50 €/kg
- PODRAVKA D.D. NAMAZ LINO LADA DUO 500 g PODRAVKAnajniže u Ribolu akcija 3,79 €7,58 €/kg