UMAK NAPOLIT. 410 g
2,92 €
7,12 €/kg · u 8 lanaca
u Stridonu
Prosječna
3,17 € 8 lanaca
Najviša
3,32 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,92 €7,12 €/kg
- Jadranka 3,19 €7,78 €/kg
- KTC 3,19 €7,78 €/kg
- Konzum 3,19 €7,78 €/kg
- Plodine 3,19 €7,78 €/kg
- Spar 3,19 €7,78 €/kg
- Tommy 3,19 €7,78 €/kg
- Studenac 3,32 €8,10 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020242206. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,92 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Jadranka
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Tommy
-
3,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
3,32 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CIRIO RAJCICA UMAK NAPOLI 340 G CIRIOnajniže u Plodinama 1,99 €5,85 €/kg
- BARILLA UMAK NAPOLITANA 400g BARILLAnajniže u Lidlu 1,79 €4,47 €/kg
- MINUTE UMAK NAPOLITANA MINUTE 400gnajniže u Konzumu 2,29 €5,72 €/kg
- ALTHEA UMAK NAPOLITANA 120 G ALTHEAnajniže u Plodinama 1,33 €11,08 €/kg
- SACLA UMAK RAJ/BOSILJAK 350 G SACLAnajniže u Konzumu 3,69 €10,54 €/kg