KOBASICA BEČKA 100 g
1,39 €
13,90 €/kg · u 7 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,83 € 7 lanaca
Najviša
2,09 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadrankaakcija 1,39 €13,90 €/kg
- Studenac 1,49 €14,90 €/kg
- Stridon 1,80 €18,00 €/kg
- Konzum 1,99 €19,90 €/kg
- Trgocentar 1,99 €19,90 €/kg
- Tommy 2,05 €20,50 €/kg
- NTL 2,09 €20,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020241513. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,39 €; akcija je počela prije naših zapisa (-22%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
1,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
1,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Konzum
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,99 € (-1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Tommy
-
2,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
2,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- SLJEME BEČKA KOB SLJEME 300 g NAR XXLnajniže u Konzumu akcija 4,49 €14,97 €/kg
- PODRAVKA BEČKA VP CIJELA PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 8,99 €
- SLJEME BEČKA SLJEME NAR 80g MAnajniže u Konzumu 1,99 €24,88 €/kg
- MEDVEN BECKA KOBASICA E100 G MAP MILIVOJ MEDVENnajniže u Plodinama 1,19 €11,90 €/kg
- Z'DEŽELE CCA 1,5 KG BEČKA KOBASICA VPnajniže u Metrou 10,25 €10,25 €/kg