1KG KLARA KRUŠNE MRVICE
Najniža danas
52,88 €
3,53 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 52,88 €3,53 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 52,88 € (2.10.)
52,88 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856016952607. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
52,88 € (-1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA MRVICE KRUŠNE 500g KLARAnajniže u Trgocentru 1,49 €2,98 €/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 1000g KLARAnajniže u lancu Stanic 3,19 €3,19 €/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 250g KLARAnajniže u NTL-u 0,99 €3,96 €/kg
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE MRVICE KRUŠNE 600g XXL KLARAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,79 €2,98 €/kg
- AM. BRAŠNENI PROIZVODI KLARA KRUŠNE MRVICE 5 kgnajniže u Metrou 9,55 €1,91 €/kg
- ULTRA MRVICE KRUŠNE 240 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,67 €2,79 €/kg