KRUŠNE MRVICE 600 g KLARA
1,79 €
2,98 €/kg · u 8 lanaca
u lancu Trgovina Krk
Prosječna
2,37 € 8 lanaca
Najviša
2,79 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 1,79 €2,98 €/kg
- Stridon 2,25 €3,75 €/kg
- Spar 2,29 €3,82 €/kg
- Tommy 2,29 €3,82 €/kg
- NTL 2,39 €3,98 €/kg
- Vrutak 2,49 €4,15 €/kg
- Trgocentar 2,69 €4,48 €/kg
- Gavranović 2,79 €4,65 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856016904644. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgovina Krk
-
1,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Stridon
-
2,25 € (-16%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Spar
-
2,29 € (-8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
2,29 € (-3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
2,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10132, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 8B, 10290 Zapresic, ZAPRESIC)
- Vrutak
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
2,69 € (+56%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
2,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA MRVICE KRUŠNE 500g KLARAnajniže u Trgocentru 1,49 €2,98 €/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 1000g KLARAnajniže u lancu Stanic 3,19 €3,19 €/kg
- KLARA MRVICE KRUŠNE 250g KLARAnajniže u NTL-u 0,99 €3,96 €/kg
- AM. BRAŠNENI PROIZVODI KLARA KRUŠNE MRVICE 5 kgnajniže u Metrou 9,55 €1,91 €/kg
- KLARA 1KG KLARA KRUŠNE MRVICEnajniže u Metrou 52,88 €3,53 €/kg
- ULTRA MRVICE KRUŠNE 240 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,67 €2,79 €/kg