KRUH BIJELI REZANI 650g KLARA
Najniža danas
1,65 €
2,54 €/kg · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
2,07 € 2 lanca
Najviša
2,49 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,65 €2,54 €/kg
- NTL 2,49 €3,83 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,65 € (3.10.)
1,65 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856016906709. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
2,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 32012, 3.10.2026. (Glavna 24, MACINEC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA KRUH BIJELI 500g PAK KLARAnajniže u Stridonu 1,19 €2,38 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH SENDVIČ BIJELI 400 g REZANI KLARAnajniže u Konzumu 1,85 €4,62 €/kg
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE KRUH MIP PŠENIČNI BIJELI REZANI 650g PAKIRANOnajniže u lancu Gavranović 1,85 €2,85 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH PŠEN.BIJELI 700 g REZ OMOT KLARAnajniže u NTL-u 2,09 €2,99 €/kg