KRUH PŠEN.BIJELI REZANI 650 g
Najniža danas
1,85 €
2,85 €/kg · u 2 lanca
u lancu Gavranović
Prosječna
2,07 € 2 lanca
Najviša
2,29 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 1,85 €2,85 €/kg
- Spar 2,29 €3,52 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,85 € (3.10.)
1,85 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856016907980. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Gavranović
-
1,85 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 354, 3.10.2026. (Ulica Lipa 23, TOPUSKO)
- Spar
-
2,29 € (+35%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8703, 3.10.2026. (sisak ivana fistrovica 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OŠO-REG.PEK KRUH PŠENIČNI BIJELI REZANI 400 gnajniže u Studencu 1,82 €4,55 €/kg
- MIVIT PEKARA d.o.o. KRUH MIVIT PŠENIČNI BIJELI 700g REZANInajniže u lancu Gavranović 1,99 €2,84 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH PŠEN.BIJELI 700 g REZ OMOT KLARAnajniže u NTL-u 2,09 €2,99 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH PŠENIČNI BIJELI REZANI ZLATNI KALUP 500 g PEKARnajniže u Sparu 1,19 €2,38 €/kg
- KLARA KRUH SENDVIČ BIJELI 650g PAK KLARAnajniže u Konzumu 1,65 €2,54 €/kg