Kruh Rustika Klara 500 g
1,66 €
3,32 €/kg · u 3 lanca
u Trgocentru
Prosječna
2,23 € 3 lanca
Najviša
2,89 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 1,66 €3,32 €/kg
- Konzum 2,15 €4,30 €/kg
- Spar 2,89 €5,78 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856016902190. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
1,66 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Konzum
-
2,15 € (+20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0195, 3.10.2026. (ANDRIJE LUSTIGA DADE 19, GAREŠNICA)
- Spar
-
2,89 € (+45%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87005, 3.10.2026. (zagreb ivana sibla 11)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500g NAR PAK KLARAnajniže u Kauflandu akcija 1,65 €3,30 €/kg
- KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g PAK KLARAnajniže u Konzumu 0,85 €1,70 €/kg
- KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g KLARAnajniže u Konzumu 0,85 €1,70 €/kg
- KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g NAR PAK KLARAnajniže u lancu Gavranović 0,85 €1,70 €/kg
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500G PAK KLARAnajniže u Stridonu 1,49 €2,98 €/kg
- KLARA ZP N-KRUH RUSTIKA 500Gnajniže u lancu Vrutak 1,99 €3,98 €/kg