KRUH RUSTIKA 500 g PAK.
1,49 €
2,98 €/kg · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,25 € 6 lanaca
Najviša
2,89 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,49 €2,98 €/kg
- Trgocentar 2,07 €4,14 €/kg
- Tommy 2,15 €4,30 €/kg
- Konzum 2,29 €4,58 €/kg
- Gavranović 2,59 €5,18 €/kg
- NTL 2,89 €5,78 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856016902206. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Trgocentar
-
2,07 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Tommy
-
2,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10142, 3.10.2026. (SUPILOVA 7, ZAGREB)
- Konzum
-
2,29 € (+17%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Gavranović
-
2,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 371, 3.10.2026. (Vinec 2, ZAGREB)
- NTL
-
2,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g PAK KLARAnajniže u Konzumu 0,85 €1,70 €/kg
- PIK RIJEKA KRUH RUSTIK PAK 500g PIK RIJEKAnajniže u Konzumu 1,89 €3,78 €/kg
- RADNIK OPATIJA D. D. KRUH TAMNA RUSTI PAK 280 g RADnajniže u Tommyju 1,09 €3,89 €/kg
- KLARA KRUH RAŽENA RUSTIKA 500g NAR PAK KLARAnajniže u lancu Gavranović 0,85 €1,70 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH RUSTIK PAK. 650 gnajniže u Studencu 1,70 €2,62 €/kg
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500g NAR PAK KLARAnajniže u Kauflandu akcija 1,65 €3,30 €/kg