Zvijezda Hren 260g
1,59 €
6,12 €/kg · u 18 lanaca
u Lidlu
Prosječna
2,63 € 18 lanaca
Najviša
3,39 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,59 €6,12 €/kg
- Stridon 1,79 €6,88 €/kg
- Kaufland 2,49 €9,58 €/kg
- Konzum 2,49 €9,58 €/kg
- Plodine 2,49 €9,58 €/kg
- Spar 2,49 €9,58 €/kg
- Tommy 2,49 €9,58 €/kg
- Vrutak 2,49 €9,58 €/kg
- Metro 2,53 €9,73 €/kg
- Djelo Vodice 2,69 €10,35 €/kg
- NTL 2,75 €10,58 €/kg
- Jadranka 2,79 €10,73 €/kg
- KTC 2,79 €10,73 €/kg
- Gavranović 2,99 €11,50 €/kg
- Studenac 2,99 €11,50 €/kg
- Trgocentar 2,99 €11,50 €/kg
- Trgovina Krk 3,09 €11,88 €/kg
- Boso 3,39 €13,04 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856015328472. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stridon
-
1,79 € (-37%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Kaufland
-
2,49 € (+19%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,49 € (+14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87007, 3.10.2026. (zadar polacisce 4)
- Tommy
-
2,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,49 € (+17%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
2,53 € (+8%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
2,75 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Jadranka
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Gavranović
-
2,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Studenac
-
2,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
2,99 € (-12%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
3,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Boso
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA HREN ZVIJE 260 gnajniže u Bosi 3,49 €13,42 €/kg
- ZVIJEZDA UMAK ZVIJE 260 g HRENnajniže u Bosi 3,39 €13,04 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. HREN UMAK 260 g ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu 2,49 €9,58 €/kg
- HREN UMAK 330g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,99 €6,03 €/l
- ZVIJEZDA HREN 330 ml ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,99 €6,03 €/l