Koestlin napolitanke čokoladne 370 g
1,72 €
4,65 €/kg · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,56 € 13 lanaca
Najviša
3,19 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,72 €4,65 €/kg
- KTC 1,79 €4,84 €/kg
- Studenacakcija 2,09 €5,65 €/kg
- Gavranović 2,19 €5,92 €/kg
- Vrutak 2,39 €6,46 €/kg
- Jadranka 2,49 €6,73 €/kg
- Kaufland 2,79 €7,54 €/kg
- Ribola 2,79 €7,54 €/kg
- NTL 2,89 €7,81 €/kg
- Trgovina Krk 2,89 €7,81 €/kg
- Tommy 2,99 €8,08 €/kg
- Konzum 3,09 €8,35 €/kg
- Trgocentar 3,19 €8,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856014114656. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,72 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.57, 3.10.2026. (Bjelovarska 23, Daruvar)
- KTC
-
1,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Studenac
-
2,09 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Vrutak
-
2,39 € (+34%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
2,49 € (-14%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
2,79 € (-10%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
2,79 € (-10%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
2,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Tommy
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
3,09 € (+11%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Trgocentar
-
3,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOKOLADA 740 gnajniže u Plodinama 3,75 €5,07 €/kg
- KOESTLIN NAPOL.ČOKOLADA 180 g KOESTLINnajniže u Stridonu 1,13 €6,28 €/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOK/ML TEA 165 g Knajniže u Stridonu 1,06 €6,42 €/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOK/ML TEA 330 g Knajniže u KTC-u 2,49 €7,55 €/kg
- KOESTLIN NAPO.PR.ČOK.WA.180 g KOESTLINnajniže u Stridonu 1,64 €9,11 €/kg
- KOESTLIN NAPOLITANKE CHOCO RUM 360 g KOnajniže u KTC-u 1,79 €4,97 €/kg