NAPOL.NOUGAT 370g
1,99 €
5,38 €/kg · u 4 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,76 € 4 lanca
Najviša
3,89 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,99 €5,38 €/kg
- Stridon 2,55 €6,89 €/kg
- Djelo Vodice 2,59 €7,00 €/kg
- Tommy 3,89 €10,51 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856014114625. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 009, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
- Stridon
-
2,55 € (-23%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
3,89 € (+41%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10364, 3.10.2026. (DON FRANE BULIĆA 66B, SOLIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ VAFEL NAPOL. NOUGAT 327 g KRAŠnajniže u Studencu akcija 1,99 €6,09 €/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA NOUGAT 420g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 2,29 €5,45 €/kg
- KRAŠ VAFEL NAPOL. NOUGAT 93 g KRAŠnajniže u Sparu 0,99 €10,65 €/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA NOUGAT 840g KRAŠnajniže u Kauflandu akcija 3,95 €4,70 €/kg
- NAPOLIT.NOUGAT 330g KRAšnajniže u Ribolu 2,39 €7,24 €/kg
- Kraš Napolitanke nougatnajniže u Lidlu 1,19 €6,36 €/kg