NAPOL.NOUGAT 370g
€1.99
€5.38/kg · in 4 chains
at Ribola
Average
€2.76 4 chains
Highest
€3.89 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.99€5.38/kg
- Stridon €2.55€6.89/kg
- Djelo Vodice €2.59€7.00/kg
- Tommy €3.89€10.51/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856014114625. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 009, 3 Oct 2026 (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
- Stridon
-
€2.55 (-23%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
€2.59 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
€3.89 (+41%)
Source: Tommy price list, store 10364, 3 Oct 2026 (DON FRANE BULIĆA 66B, SOLIN)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ VAFEL NAPOL. NOUGAT 327 g KRAŠlowest at Studenac promotion €1.99€6.09/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA NOUGAT 420g KRAŠlowest at Djelo Vodice €2.29€5.45/kg
- KRAŠ VAFEL NAPOL. NOUGAT 93 g KRAŠlowest at Spar €0.99€10.65/kg
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA NOUGAT 840g KRAŠlowest at Kaufland promotion €3.95€4.70/kg
- NAPOLIT.NOUGAT 330g KRAšlowest at Ribola €2.39€7.24/kg
- Kraš Napolitanke nougatlowest at Lidl €1.19€6.36/kg