SLADOLED VANILIJA ČOKOLADA 1L SMIJEŠAK 6 kom/
Najniža danas
1,69 €
1,69 €/l · u 3 lanca
u Bosi
Prosječna
1,86 € 3 lanca
Najviša
2,19 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 1,69 €1,69 €/l
- NTL 1,69 €1,69 €/l
- Trgovina Krk 2,19 €2,19 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856003937914. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-15%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
1,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Druge veličine
- GELATISSIMO SLAD GELATISSIMO KOR VAN ČOK 6X110mlnajniže u Bosi akcija 2,99 €4,15 €/l
- SMIJEŠAK SLADOLED 4 OKUSA ČOKOLADA/BANANA/BISKVIT/VANILIJA 1650 ml 4kom/najniže u Bosi 4,99 €3,02 €/l
- SMIJEŠAK SLADOLED 4 OKUSA ČOKOLADA/VANILIJA / LJEŠNJAK / STRACIATELLA 900 ml 9 kom /najniže u Bosi 3,59 €3,99 €/l
- SMIJEŠAK SLADO SMIJEŠAK 2 L VAN-ČOK-JAGnajniže u Bosi 3,99 €2,00 €/l
- SMIJEŠAK SLADOLED KORNET BOX ČOKOLADA / VANILIJA 6 X 120 ml SMIJEŠAK 6kom /najniže u NTL-u 3,29 €4,57 €/l
- SMIJEŠAK SLADOLED ČOKOLADA VANILIJA JAGODA 2 L SMIJEŠAK 4 kom/krtnajniže u NTL-u 3,99 €2,00 €/l