PRESIDENT TILZIT 400 g
Najniža danas
3,89 €
9,72 €/kg · u 1 lancu
u Dukatu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 3,89 €9,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 3,89 € (3.10.)
3,89 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850355007394. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
3,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRESIDENT SIR POLUTVRDI TILZIT 150g DUKATnajniže u Dukatu 2,59 €17,27 €/kg
- PRESIDENT SIR POLUTV TILZIT 400g DUKATnajniže u Dukatu 3,89 €9,72 €/kg
- President Sir Tilzit Presidentnajniže u Dukatu 8,69 €8,69 €/kg
- DUKAT-PRESIDENT SIR TILZIT BLOK PRESIDENT CCA 3 KG DUKATnajniže u Plodinama 12,49 €4,16 €/kg
- Président PRESIDENT TILZIT SLICE 150gnajniže u Dukatu 2,59 €17,27 €/kg