President Tilzit 400 g
3,89 €
9,72 €/kg · u 10 lanaca
u Dukatu
Prosječna
5,40 € 10 lanaca
Najviša
6,75 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 3,89 €9,72 €/kg
- Spar 4,99 €12,47 €/kg
- Jadranka 5,39 €13,47 €/kg
- Kaufland 5,39 €13,47 €/kg
- Konzum 5,39 €13,47 €/kg
- Plodine 5,39 €13,47 €/kg
- Tommy 5,39 €13,47 €/kg
- Vrutak 5,39 €13,47 €/kg
- Trgocentar 6,00 €15,00 €/kg
- Studenac 6,75 €16,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850355007387. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
3,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Spar
-
4,99 € (-6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Jadranka
-
5,39 € (+7%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
5,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
5,39 € (+4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
6,00 € (+4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Studenac
-
6,75 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T845, 3.10.2026. (Močići 24A, MOČIĆI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PRESIDENT SIR POLUTVRDI TILZIT 150g DUKATnajniže u Dukatu 2,59 €17,27 €/kg
- President Sir Tilzit Presidentnajniže u Dukatu 8,69 €8,69 €/kg
- DUKAT-PRESIDENT SIR TILZIT BLOK PRESIDENT CCA 3 KG DUKATnajniže u Plodinama 12,49 €4,16 €/kg
- Président PRESIDENT TILZIT SLICE 150gnajniže u Dukatu 2,59 €17,27 €/kg
- Président PRESIDENT TILZIT 400 gnajniže u Dukatu 3,89 €9,72 €/kg