Brzo&Fino Vrhnje kiselo bakino25%mm 300g
1,49 €
4,97 €/kg · u 15 lanaca
u Dukatu
Prosječna
1,99 € 15 lanaca
Najviša
2,39 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 1,49 €4,97 €/kg
- NTL 1,79 €5,97 €/kg
- Kaufland 1,89 €6,30 €/kg
- Plodine 1,89 €6,30 €/kg
- Djelo Vodice 1,99 €6,63 €/kg
- Jadranka 1,99 €6,63 €/kg
- KTC 1,99 €6,63 €/kg
- Konzum 1,99 €6,63 €/kg
- Tommy 1,99 €6,63 €/kg
- Vrutak 1,99 €6,63 €/kg
- Gavranović 2,09 €6,97 €/kg
- Boso 2,11 €7,03 €/kg
- Trgocentar 2,15 €7,17 €/kg
- Studenac 2,17 €7,23 €/kg
- Trgovina Krk 2,39 €7,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354018087. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
1,49 € (+7%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- NTL
-
1,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Kaufland
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Djelo Vodice
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
1,99 € (+21%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
2,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Boso
-
2,11 € (+6%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
2,15 € (+55%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
2,17 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
2,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATnajniže u Dukatu 3,59 €3,99 €/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 900 G DUKATnajniže u Dukatu 1,64 €1,82 €/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 3X200 G DUKATnajniže u Konzumu 2,67 €4,45 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/kg
- BRZO&FINO VRHNJE KISELO BAKINO 850 g DUKATnajniže u Kauflandu 3,79 €4,46 €/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 400 G DUKATnajniže u Stridonu 1,19 €2,97 €/kg