VRHNJE KIS.DUK.12%M.M.3x200 g
2,67 €
4,45 €/kg · u 6 lanaca
u KTC-u
Prosječna
2,79 € 6 lanaca
Najviša
3,19 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 2,67 €4,45 €/kg
- Konzum 2,67 €4,45 €/kg
- Spar 2,67 €4,45 €/kg
- Tommy 2,69 €4,48 €/kg
- Plodine 2,82 €4,70 €/kg
- Gavranović 3,19 €5,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354006336. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
2,67 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
2,67 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
2,67 € (-1%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
2,82 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Gavranović
-
3,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 440, 3.10.2026. (Svetog Roka 11, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,99 €4,95 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATnajniže u Dukatu 3,59 €3,99 €/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 400 G DUKATnajniže u Stridonu 1,19 €2,97 €/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 900 G DUKATnajniže u Dukatu 1,64 €1,82 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO BAKINO BRZO&FINO 25%mm 300g DUKATnajniže u Dukatu 1,49 €4,97 €/kg