FINI GRAŠAK 450g
1,35 €
3,00 €/kg · u 4 lanca
u Dukatu
Prosječna
1,57 € 4 lanca
Najviša
1,76 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 1,35 €3,00 €/kg
- Konzum 1,59 €3,53 €/kg
- Tommy 1,59 €3,53 €/kg
- Studenac 1,76 €3,91 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354013730. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Konzum
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,76 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DELIZIE DAL SOLE GRAŠAK FINI 1kgnajniže u Eurospinu 1,99 €1,99 €/kg
- ARO 2,5KG ARO GRAŠAK FINInajniže u Metrou 18,95 €1,90 €/kg
- ARO 2,5KG ARO GRAŠAK FINInajniže u Metrou 4,99 €2,00 €/kg
- Autres marques tarif FINI GRAŠAK 450gnajniže u Dukatu 1,35 €3,00 €/kg
- METRO CHEF 2,5KG MC GRAŠAK FINInajniže u Metrou 7,11 €2,84 €/kg
- METRO CHEF 2,5KG MC GRAŠAK FINInajniže u Metrou 28,45 €2,85 €/kg