PUDING ČOKOLADA 4x125 g DUKAT
1,19 €
2,38 €/kg · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
1,63 € 5 lanaca
Najviša
2,01 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 1,19 €2,38 €/kg
- Stridon 1,41 €2,82 €/kg
- Studenac 1,63 €3,26 €/kg
- Djelo Vodice 1,89 €3,78 €/kg
- Trgocentar 2,01 €4,02 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354013297. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10140, 3.10.2026. (ŽNJANSKA ULICA 4, SPLIT)
- Stridon
-
1,41 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Studenac
-
1,63 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
1,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgocentar
-
2,01 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT PUDING ČOKOLADA/ŠLAG 170 g DUKATnajniže u Stridonu 0,53 €3,12 €/kg
- DUKAT D.D. PUDING ČOKOLADA LAGANO JUTRO 4x125 g DUKATnajniže u Stridonu 1,99 €3,98 €/kg
- PUDING SA ŠLAG.ČOK.DUKAT 175 gnajniže u KTC-u 0,79 €4,39 €/kg
- DUKAT PUDING CHOCO 4X125 g LUX DUKATnajniže u Stridonu 2,28 €4,56 €/kg
- SMIJEŠAK PUDING ČOKOLADA/ŠLAG SMJEŠAK 175 g TO JE TOnajniže u Bosi 0,45 €2,57 €/kg
- DOLCE DESERT MOUSSE ČOKOL 100g DUKATnajniže u Dukatu 0,99 €9,90 €/kg