Dukat kiselo vrhnje 12% mm 400 g
1,19 €
2,97 €/kg · u 17 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,97 € 17 lanaca
Najviša
2,39 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,19 €2,97 €/kg
- Dukat 1,49 €3,73 €/kg
- Studenacakcija 1,69 €4,22 €/kg
- Jadranka 1,99 €4,97 €/kg
- KTC 1,99 €4,97 €/kg
- Kaufland 1,99 €4,97 €/kg
- Konzum 1,99 €4,97 €/kg
- Plodine 1,99 €4,97 €/kg
- Spar 1,99 €4,97 €/kg
- Tommy 1,99 €4,97 €/kg
- Trgocentar 1,99 €4,97 €/kg
- Vrutak 1,99 €4,97 €/kg
- Boso 2,12 €5,30 €/kg
- Djelo Vodice 2,19 €5,47 €/kg
- Gavranović 2,19 €5,47 €/kg
- NTL 2,35 €5,88 €/kg
- Trgovina Krk 2,39 €5,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354000471. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Dukat
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Studenac
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1350, 3.10.2026. (Ul.I.Kukuljevića Sakcinskog 12, SVETI KRIŽ ZAČRETJE)
- Jadranka
-
1,99 € (+18%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,99 € (-5%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Boso
-
2,12 € (+6%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
2,19 € (+30%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- NTL
-
2,35 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 900 G DUKATnajniže u Dukatu 1,64 €1,82 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% mm 900 g DUKATnajniže u Dukatu 3,59 €3,99 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 12% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO 20% 200 g DUKATnajniže u Dukatu 0,99 €4,95 €/kg
- DUKAT-BRZO I FINO KISELO VRHNJE 12% 3X200 G DUKATnajniže u Konzumu 2,67 €4,45 €/kg
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV VRHNJE KISELO BAKINO BRZO&FINO 25%mm 300g DUKATnajniže u Dukatu 1,49 €4,97 €/kg